Skillingsmerker (1)
Øre-utgaver (206)
Utgavene fra 1905-09 (570)
Utgavene fra 1909 (590)
Utgavene fra 1945 (949)
Tjen/porto/returm. (1092)
Div utgaver (1118)
Postkort/brev (1308)
PORTO - POSTFRISK (1430)
Norges-samlinger (1434)
Konglomerat (1526)
    Konglomerat/Rotekasser (1526)
Norden (1543)
Europa/Oversjø (1649)
Telekort (1736)
Myntbrev (1737)
Gullmynter (1742)
Mynter (1759)
Sedler (1943)
USA Dollar permer (1960)
Pins (1962)
Diverse Olympiade (1969)
Tegneserier m.m. (1974)
Diverse Myntrekv m.m. (1999)

Samler-Børsen og Frimærkebørsen Auk 249 - 16 des 2021 > Konglomerat/Rotekasser

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
1526
  Kasse med bla postens årbok 1988 x2, 1989 x2 og 1990 x2, samt 2 sett Lillehammer 94 offisielle samlinger 500

1527
  Liten Flytteeske, Full med brev og kort hele verden i flere formater. Bruttovekt 13,2 kg. 300

1528
  Konglomerat/Flytteeske med diverse bla noen offentlige samlinger m.m. Bør sees!. 300

1529
  Konglomerat eske med frimerker fra Norge + mer , anbefaler gjennomsyn # 300
505

1530
  Stor konglomerat med frimerker fra mange land - også Norge inkl en del PP mapper . Må sees! # 300
735

1531
  Konglomerat med frimerker, fdc osv. også noe Norge. Bør vurderes. # 300

1532
  Konglomerat/Roteeske innholder bla 1 posekartotek Norge og 2 Lechtturm album med lommer og kassett fra 1986-2008. En samling er stemplet og 1 er postfrisk, men veldig lite merker i begge. Også en samling Åland og Færøyene + noe annet. 300
1284

1533
  Rotekasse – Samleropprydding. Poser med diverse utlandske frimerker – hele verden – stemplet. Diverse tomme album inkludert et Wenca-album med albumblad for konvolutter (mangler deler av begge skruer) 2 plansjer eldre svenske merker. Bruttovekt 11,2 kg. 300

1534
  Konglomerat med diverse album, masse vare osv. Gjennomsyn er annbefalt. 300
752

1535
  Rotelot – Samleroppryddig. Flytteeske med mye forskjellig – hele verden, inkludert 2 skoesker med pent stemplet konvolutter Åland(Filateliproduksjon) pluss en god del privat FDC Åland, samt noe Island og FN. Mye annet brevmateriale inkludert litt Norsk, også noe privatprodusert FDC 300

1536
  Konglomerat/Rotekasse med bla 11 album + noe mer. Bør vel vurderes…. 300
505

1537
  Konglomerat/Rotekasse med bla et par små Norges samlinger og noe annet. 300

1538
¦  Konglomerat i plasteske med en masse frimerker, løse og i album. Bla mye England men også noe annet. Bør sees! 300

1539
¶¶¶¦  Konglomerat/Rodekasse med en del album m.m. Bla et album med svenske hefter, postfriske og stemplede. Også en del Norge + andre land. Bør vurderes. # 300

1540
*  Kasse med Norske objekter inkludert et lite posearkiv, diverse kort og brev + noe FDC og konvolutter med spesialstempel. Bruttovekt ca 4 kg. 200

1541
*  Skoeske med masse FDC Norge og en del konvolutter med spesialstempler 200

1542
  Skoeske med bla posekartotek, men også litt utland. 100