Skillingsmerker (45)
Øre-utgaver (195)
Utgavene fra 1905-09 (430)
Utgavene fra 1909 (458)
Utgavene fra 1945 (557)
Tjen/porto/returm. (643)
Div utgaver (671)
Postkort/brev (827)
PORTO - POSTFRISK (889)
Norges-samlinger (892)
Konglomerat (970)
Norden (990)
Europa/Oversjø (1094)
Telekort (1173)
Myntbrev (1176)
Gullmynter (1188)
Mynter (1204)
    Norske Sølvmynter (1204)
    Speciedaler/Mark (1224)
    Skillingsmynter (1231)
    Årgangsmynt 1øre til 2kr (1252)
    Ruller m.m. (1297)
    Div mynt/sett (1305)
    Mynt Samlinger/lots (1318)
    Mynter utland (1351)
    USA DOLLAR (1375)
    Medaljer/sett m.m. (1406)
Sedler (1420)
LITT AV HVERT (1463)

SAMLER-BØRSEN og FRIMÆRKEBØRSEN auk 246 - 10 JUNI > Medaljer/sett m.m.

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
1406
  Medalje For Lang og Tro Tjenste i sølv (Dagmar Nilsen 1950) kv 01 100

1407
  Medalje Det II almindelige Norske landbruksmøte i Trondhjem 1902 (S&H 226) 2 delt utstillingsmedalje i sølv (diameter 55 mm) medaljen ble preget til utstilliner hvor medaljøren skulle vise fram sitt arbeid , sjelden ute for salg kv 0/01 SE BILDE 3000

1408
  Medalje Danmark Chr. VII , slaget på københavn 2 april 1801 mellom den Engelske og Danske flåte (Loos 39 med mer sølv) kv 0/01 1000

1409
  Medalje Harald og Sonja 2008 med innfelt rubin proof 300

1410
  Minnemedalje Kong Haakon VII i sølv (45,5 gram) i orginal eske kv 0/01 200

1411
  Medalje Harald og Sonja 29 aug. 1968 sølv i orginal kasett 150

1412
  Medalje i sølv larvik by 300 år 1971 kv 0 150

1413
  Medalje Oslodaleren 1997 i sølv , utgitt til ONF s 25 årrsjubeleum i orginal kasett 100

1414
  Medalje Kongeparets sølvbryllup 29 aug. 1993 i sølv , orginal eske m/sertifikat 100

1415
  Skyttermedalje 1940-1965 minneskyting i bronse 100

1416
  Medaljer m / bond (6 stk) SE BILDE 100

1417
  Jakke merker , 3 stk SE BILDE 100

1418
  Medalje Hawaii 1959 og Nederland - America 1982 SE BILDE 50

1419
  Medalje Oslo Bokskreds , kretsmester i boksing junior 50