Skillingsmerker (45)
Øre-utgaver (195)
Utgavene fra 1905-09 (430)
Utgavene fra 1909 (458)
Utgavene fra 1945 (557)
Tjen/porto/returm. (643)
Div utgaver (671)
Postkort/brev (827)
PORTO - POSTFRISK (889)
Norges-samlinger (892)
Konglomerat (970)
Norden (990)
Europa/Oversjø (1094)
Telekort (1173)
Myntbrev (1176)
Gullmynter (1188)
Mynter (1204)
Norske Sølvmynter (1204)
Speciedaler/Mark (1224)
Skillingsmynter (1231)
Årgangsmynt 1øre til 2kr (1252)
Ruller m.m. (1297)
Div mynt/sett (1305)
Mynt Samlinger/lots (1318)
Mynter utland (1351)
USA DOLLAR (1375)
Medaljer/sett m.m. (1406)
Sedler (1420)
LITT AV HVERT (1463)
SAMLER-BØRSEN og FRIMÆRKEBØRSEN auk 246 - 10 JUNI > Medaljer/sett m.m.
Utrop
1406
Medalje For Lang og Tro Tjenste i sølv (Dagmar Nilsen 1950) kv 01
1407
Medalje Det II almindelige Norske landbruksmøte i Trondhjem 1902 (S&H 226) 2 delt utstillingsmedalje i sølv (diameter 55 mm) medaljen ble preget til utstilliner hvor medaljøren skulle vise fram sitt arbeid , sjelden ute for salg kv 0/01 SE BILDE
1408
Medalje Danmark Chr. VII , slaget på københavn 2 april 1801 mellom den Engelske og Danske flåte (Loos 39 med mer sølv) kv 0/01
1409
Medalje Harald og Sonja 2008 med innfelt rubin proof
1410
Minnemedalje Kong Haakon VII i sølv (45,5 gram) i orginal eske kv 0/01
1411
Medalje Harald og Sonja 29 aug. 1968 sølv i orginal kasett
1412
Medalje i sølv larvik by 300 år 1971 kv 0
1413
Medalje Oslodaleren 1997 i sølv , utgitt til ONF s 25 årrsjubeleum i orginal kasett
1414
Medalje Kongeparets sølvbryllup 29 aug. 1993 i sølv , orginal eske m/sertifikat
1415
Skyttermedalje 1940-1965 minneskyting i bronse
1416
Medaljer m / bond (6 stk) SE BILDE
1417
Jakke merker , 3 stk SE BILDE
1418
Medalje Hawaii 1959 og Nederland - America 1982 SE BILDE
1419
Medalje Oslo Bokskreds , kretsmester i boksing junior