Øre-utgaver (210)
Utgavene fra 1905-09 (521)
Utgavene fra 1909 (556)
Utgavene fra 1945 (793)
Tjen/porto/returm. (898)
Div utgaver (920)
Postkort/brev (1149)
PORTO - POSTFRISK (1240)
Norges-samlinger (1244)
Konglomerat (1311)
Norden (1329)
    Danmark (1329)
    D.V.I. (1339)
    Finland (1354)
    Færøyene (1364)
    Grønland (1368)
    Island (1372)
    Slesvig (1408)
    Sverige (1409)
    Åland/Norden (1422)
Europa/Oversjø (1426)
Myntbrev (1500)
Gullmynter (1501)
Mynter (1516)
Sedler (1669)
Pins (1694)
Sølvtøy (1696)
Diverse ikke filateli (1697)

SAMLER-BØRSEN og Frimærkebørsen auk 248 - okt 2021 > Finland

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
1354
¦   FINLAND Afa 1A - 5 kopek med stempel og blekkanulering. Attest: S. Kaiser. Afa 14.000,- # 4000

1355
¦   FINLAND Afa 2 - 10 kopek med stempel og blekk kryss. Afa 4200,- # 1000

1357
¶¶   FINLAND 51. Utagget prøvetrykk 10p i blå farge. Sjelden! 200

1359
¶¶   FINLAND 135, 136 og serie Ski VM 1938. 100

1362
¦  FINLAND samling i Leuchtturm album med lommer og kassett fra 1860 til 1999 Temlig komplett fra 1917 og ut. Noen mangler. Samlingen starter bla med 4 flotte slagetaggede merker. Videre fyldig og fin. Bakerrst Åland komplett fra 1984-1999 stemplet. Samlingen bør vurderes. 2500
2600

1363
¦  FINLAND lagerbok i 2 tykke 64 siders innstiksbøker, fra starten med bla 4 slangetaggede frimerker. Samlingen går til slutten av 90 tallet. Det meste er postfriskt # 750
930