Øre-utgaver (144)
Utgavene fra 1905-09 (308)
Utgavene fra 1909 (329)
Utgavene fra 1945 (454)
Tjen/porto/returm. (507)
Div utgaver (514)
Postkort/brev (582)
Norges-samlinger (637)
Konglomerat (666)
Norden (690)
Europa/Oversjø (727)
Telekort (782)
Myntbrev (784)
Gullmynter (785)
Mynter (789)
    Norske Sølvmynter (789)
    Specie/Skillingsmynter (804)
    Årgangsmynt 1 øre - 1 krone (816)
    Årgangsmynt 2 kr (866)
    Div mynt/sett (883)
    Mynt Samlinger/lots (912)
    Mynter utland (950)
    Medaljer/sett m.m. (967)
Sedler (971)
Pins (1003)
Tegneserier m.m. (1005)
Myntsamling/lot (1049)

SAMLER-BØRSEN AUKSJON 253 - 4 august 2022 > Norske Sølvmynter

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
789
  25 kroner 1970 (2 stk) 10 kroner 1964 (2 stk) 50 kroner 1978 (4 stk) 200 kroner (2 stk) v.kv. 800
1145

790
  25 kroner 1970 og 2 kroner 1917 m/hempe 150
185

791
  175 kroner 1989 kv 0/01 200

792
  175 kroner 1989 i orginal pose kv 0/01 , patinert 200

793
  175 kroner 1989 kv 0/01 # 200

794
  OL lillehammer 1994 , sølvpar nr. 1 i orginal eske , proof 300

795
  50 kroner 1995 Frigjøringen i eske m/sertifikat , proof 150

796
  50 kroner 1995 FN i eske m/sertifikat , proof 150

797
  Tusenårsmynten 1999 og 3 forskjellige hundreårsmynter , alle tatt ut av kapsel 600

798
  100 kroner 1999 Tusenårsmynten i kapsel (1 oz silver) proof # 250

799
  100 kroner 2001 Nobel i orginal eske , proof 200
253

  100 kroner 2005 hundreårsmynten Data , proof i orginal eske 150
169

801
  200 kroner 2008 Wergeland og 100 kroner 1999 Tusenårsmynten , begge i orginal eske m/sertifikat . Proof 500

802
  200 kroner 2008 Wergeland i eske m/sertifikat , proof 200

803
  200 kroner 2008 Wergeland i orginal eske m/sertifikat 200