Skillingsmerker (24)
Øre-utgaver (187)
Utgavene fra 1905-09 (356)
Utgavene fra 1909 (386)
Utgavene fra 1945 (496)
    Utgavene fra 1945 (496)
Tjen/porto/returm. (538)
Div utgaver (572)
Postkort/brev (602)
Norges-samlinger (610)
Norden (643)
Europa/Oversjø (676)
Myntbrev (701)
Gullmynter (702)
Mynter (709)
Sedler (839)
Diverse (876)

SAMLER - BØRSEN Auk 230 - 13 desember 2018 > Utgavene fra 1945

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
496
*  333-38 på konvolutt stpl NORWEGIAN ARMY FIELD POST OFFICE 17 MAY 1943. (Klaff mangler på konvolutt) 200

501
¶¶  354-58 prima postfrisk serie Løve (805) 200

503
¦  361 - 15 øre LUXSUS stpl KRØDEREN 16-11-47 100

504
¦  362 - 25 øre LUX stpl KPH GRØTNESDAL 100

506
¦   363 - 30 øre Postjubileum stpl LAGET 100

508
¦  369 - 80 øre LUX stpl HØLLE I SØGNE 100

511
¦  415 - 20 øre Nordkapp Prakt/Lux stpl OSLO 17-11-56 100

514
¦   433 - 40 LUXSUS stpl HAMMERFEST 28-6-58. FLOTT! 100

516
¦  447 - 65 øre Nordkapp LUXSUS stpl OSLO 7-11-59 100

518
¦  480 - Blomster 90 øre PRAKT/Lux stpl VETLEFJORDEN 9-VIII-60 150

520
¦   491 - SAS Lux stpl OSLO - SOLLI 10-10-61 100

524
¦   543 LUX stpl MIDSUND 23-6-64 100

525
¦   546 LUXSUS stpl LILLEHAMMER 4-8-64 - Sjeldent fltt. 100

530
¦  695-96 Serie Interjunex - LUXSUS stpl. INTERJUNEX 150

533
¦  1049. LUX stpl LILLESTRØM 13 9 88 50
45

535
¦  1316y-1317y - Julemerker i 4-blokk hvor hvert merke er LUXSUS stemplet MINNESUND 26-11-97 - utgivelsedagen. FLOTT! 400
651

536
¦  1405. LUX stpl NESBYEN B 03.10.01 50

537
*   322/324. Brevkort frankert med komplet sett krigsforlis 1944 til Danmark 21-5-1944. Censur 100