Skillingsmerker (24)
Øre-utgaver (187)
Utgavene fra 1905-09 (356)
Utgavene fra 1909 (386)
Utgavene fra 1945 (496)
Utgavene fra 1945 (496)
Tjen/porto/returm. (538)
Div utgaver (572)
Postkort/brev (602)
Norges-samlinger (610)
Norden (643)
Europa/Oversjø (676)
Myntbrev (701)
Gullmynter (702)
Mynter (709)
Sedler (839)
Diverse (876)
SAMLER - BØRSEN Auk 230 - 13 desember 2018 > Utgavene fra 1945
Utrop
496
333-38 på konvolutt stpl NORWEGIAN ARMY FIELD POST OFFICE 17 MAY 1943. (Klaff mangler på konvolutt)
501
354-58 prima postfrisk serie Løve (805)
503
361 - 15 øre LUXSUS stpl KRØDEREN 16-11-47
504
362 - 25 øre LUX stpl KPH GRØTNESDAL
506
363 - 30 øre Postjubileum stpl LAGET
508
369 - 80 øre LUX stpl HØLLE I SØGNE
511
415 - 20 øre Nordkapp Prakt/Lux stpl OSLO 17-11-56
514
433 - 40 LUXSUS stpl HAMMERFEST 28-6-58. FLOTT!
516
447 - 65 øre Nordkapp LUXSUS stpl OSLO 7-11-59
518
480 - Blomster 90 øre PRAKT/Lux stpl VETLEFJORDEN 9-VIII-60
520
491 - SAS Lux stpl OSLO - SOLLI 10-10-61
524
543 LUX stpl MIDSUND 23-6-64
525
546 LUXSUS stpl LILLEHAMMER 4-8-64 - Sjeldent fltt.
530
695-96 Serie Interjunex - LUXSUS stpl. INTERJUNEX
533
1049. LUX stpl LILLESTRØM 13 9 88
45
535
1316y-1317y - Julemerker i 4-blokk hvor hvert merke er LUXSUS stemplet MINNESUND 26-11-97 - utgivelsedagen. FLOTT!
651
536
1405. LUX stpl NESBYEN B 03.10.01
537
322/324. Brevkort frankert med komplet sett krigsforlis 1944 til Danmark 21-5-1944. Censur