Skillingsmerker (7)
Øre-utgaver (251)
Utgavene fra 1905-09 (651)
Utgavene fra 1909 (690)
Utgavene fra 1945 (950)
Tjen/porto/returm. (1042)
Div utgaver (1099)
Postkort/brev (1258)
PORTO - POSTFRISK (1352)
    Porto - lots/pålydende (1352)
Norges-samlinger (1358)
Konglomerat (1511)
Norden (1554)
Europa/Oversjø (1615)
Telekort (1732)
Myntbrev (1733)
Gullmynter (1743)
Mynter (1760)
Sedler (2020)
Kataloger div (2071)
Diverse Olympiade m. m. (2073)
Tegneserier/Samlebiler m.m. (2076)

Samler-Børsen Auksjon 258 - 21 og 22 juni 2023 > Porto - lots/pålydende

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
1353
¶¶  Portolott Årbøker fra 1989 til 2018. Ikke 1996 men duplisert 1999. Ellers komplett. Totalt 32 bøker. Pålydende 13.100,- # 3200
5200

1354
¶¶  Portolott årsett fra 1976 til 2001. Litt forskjellige antall men alle år er representert. Pålydende ca 8700,- # 2000

1356
¶¶   230 postfriske blokker og 36 hefter. Blokker: 48 stk Olav Bl.8, 62 stk div Frimerkets dag, 33 stk Somalia/Weidemann og 49 stk div OL-vinnere (Pål. 2.560). Hefter: Noe Fugler, 5 stk Posten 350 år uten Svalbard mm (pål. 800). Sum pålydende 3.360. 1200

1357
¶¶  Portolott med årbøker - Totalt 24 bøker inkl OL boka fra 1994. Pålydende ca. 3500,- # 750
765