Øre-utgaver (192)
Utgavene fra 1905-09 (572)
Utgavene fra 1909 (598)
Utgavene fra 1945 (696)
Tjen/porto/returm. (723)
Div utgaver (736)
Varianter/Essayes (736)
FDC (744)
Frimerkehefter/par (772)
Diverse filateli (786)
Rekvisita/Kataloger (808)
Postkort/brev (815)
PORTO - POSTFRISK (912)
Norges-samlinger (917)
Konglomerat (987)
Norden (1016)
Europa/Oversjø (1062)
Telekort (1121)
Myntbrev (1123)
Gullmynter (1124)
Mynter (1161)
Sedler (1432)
Sparebøsse (1467)
Tegneserier (1468)
Samlerblader/Litteratur (1494)
Lekebiler (1503)
CD/Plater/filmer (1514)
Samler-Børsen Auksjon 256 - 9 Februar 2023 > FDC
Utrop
744
13-XII-35 Nansen I på flott rekomandert stpl Oslo sendt til Sverige. Hk 13.500++ #
6000
5400
745
4-7-41 - 35 øre Løve på pen adresert konvolutt. Meget skjelden. Hk 12500,- ++ #
7000
6300
746
30-4-1945 LONDON (Kirkenes) Første dag Pent stemplet på hvert merke. MEGET skjeldent brev. Hk 30.000,- #
10000
15000
747
19/12-45 FDC stemplet i Kragerø, Norsk Folkemuseum
748
4/11-46 FDC stemplet i Kragerø Løve 55 + 80 øre på hver sin uadressert konvolutt
749
15/6-48 FDC stemplet i Kragerø, Det norske Skogselskap på uadressert konvolutt
210
1/12-48 FDC stemplet i Kragerø, Røde Kors 80 år provisorium, på uadressert konvolutt
144
751
9/5-49 FDC stemplet i Kragerø, Alexsander Kielland på uadressert konvolutt
752
13-7-49 - 30 øre løve på FDC. Meget sjeldent FDC! HK 17.000,-. #
10000
9000
753
8/10-49 FDC stemplet i Kragerø, UPU 75 år på uadressert konvolutt
130
192
755
24-10-51 - 25 øre Haakon uadresert - Meget sjelden. Hk 5300,- #
756
28-1-52 - 55 øre blå Haakon på FDC. Sjeldent! HK 4300,-. #
2350
757
25-2-56 - 70 øre Haakon på FDC til Sverige. Hk 1800,- #
766
Lot FDC fra 1972 til 1989. Noe dublisert.
769
FDC Wiedemann, signert av kunstneren selv.
NORGE FDC lot fra 1961-2004. Brutto 1,5 kilo
771
Perm med ca 100 fdc. Mest fra 60 tallet og frem til 2002 i flott rød Vario perm fra posten.