Frimerker (1)
FDC/Diverse filateli (177)
Postkort (215)
Portolotter (229)
Konglomerat/Rotelotter (231)
Frimerker utland (250)
Mynter/Sedler (253)
SØNDAGSAUKSJON #68 - 19 Mai 2024 > Postkort
Utrop
Status
215
Drangedal station - brukt 1942 #
176
216
Gimlemoen - 4 forskjellige kort - ubrukte #
217
Gjøvik No 5376 oversikts bilde i farger. (Amerikansk) Ubrukt. #
218
Haugastøl station - ubrukt #
219
Kristiandsand Raadhusgaten Kuenholdt 1928 - ubrukt #
45
Moss - kanalen Frisenfeldt 40 - brukt #
45
221
Sarpsborg Torget nr. 2396 St. Olavs Plass. Ubrukt #
222
Hilsen fra Christiania 4 bilders. datert 25-VIII-97 - brukt #
45
223
Bk 30 I. Brev-kort sendt Sverige pent stp CHRISTIANIA 14 IX 87. #
224
96, 97 og 118. Postkort med motiv fra Spitsbergen stemplet Kings Bay Spitsbergen og Hammerfest 3/8-34.
217-9. Komplett serie Turist I på rekommandert brev til USA stemplet Kings Bay og Nordkapp 4/8-38. Pent brev!
185
226
Kon-Tiki ekspedisjonen fra Peru til Tahiti. Stpl. Papeete ile Tahahita 26 - 8 -47. Flott og sjeldent brev. T-stpl.
227
339, 381. Brev til Jamaica, New York stemplet NewYork Paquebot 27/4-50.
45
228
Arkivboks i tre med brev fra mange land m.m.. Må vurderes #
1600