Frimerker (1)
FDC/Diverse filateli (177)
Postkort (215)
Portolotter (229)
Konglomerat/Rotelotter (231)
Frimerker utland (250)
Mynter/Sedler (253)

SØNDAGSAUKSJON #68 - 19 Mai 2024 > Postkort

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Status
215
*   Drangedal station - brukt 1942 # 50
176

216
*   Gimlemoen - 4 forskjellige kort - ubrukte # 100

217
*   Gjøvik No 5376 oversikts bilde i farger. (Amerikansk) Ubrukt. # 50

218
*   Haugastøl station - ubrukt # 50

219
*   Kristiandsand Raadhusgaten Kuenholdt 1928 - ubrukt # 50
45

*   Moss - kanalen Frisenfeldt 40 - brukt # 50
45

221
*   Sarpsborg Torget nr. 2396 St. Olavs Plass. Ubrukt # 50

222
*   Hilsen fra Christiania 4 bilders. datert 25-VIII-97 - brukt # 50
45

223
*  Bk 30 I. Brev-kort sendt Sverige pent stp CHRISTIANIA 14 IX 87. # 50

224
*   96, 97 og 118. Postkort med motiv fra Spitsbergen stemplet Kings Bay Spitsbergen og Hammerfest 3/8-34. 150

*   217-9. Komplett serie Turist I på rekommandert brev til USA stemplet Kings Bay og Nordkapp 4/8-38. Pent brev! 150
185

226
*   Kon-Tiki ekspedisjonen fra Peru til Tahiti. Stpl. Papeete ile Tahahita 26 - 8 -47. Flott og sjeldent brev. T-stpl. 200

227
*   339, 381. Brev til Jamaica, New York stemplet NewYork Paquebot 27/4-50. 50
45

228
  Arkivboks i tre med brev fra mange land m.m.. Må vurderes # 300
1600