Vis Bild

Skillingsmerker (41)
    Nk 1  (41)
    Skilling Oscar (57)
    Våpen I - 1863 (74)
    Våpen II - 1867 (97)
    Skilling Posthorn (117)
Øre-utgaver (134)
Utgavene fra 1905-09 (268)
Utgavene fra 1909 (286)
Utgavene fra 1945 (387)
Tjen/porto/returm. (439)
Div utgaver (481)
Norges-samlinger (532)
Norden (556)
Europa/Oversjø (591)
Myntbrev (624)
Gullmynter (626)
Mynter (635)
Sedler (854)
Diverse myntkataloger (897)

Samler-Børsen auk 225 - 26 april 2018 > Våpen I - 1863

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
80
  8 IIb vt1 - 4 skilling våpen UTAGGET pent ustemplet. Horisontal brett i papiret som vanlig for utgaven. Hk. 10.000,- 4500
4050

93
*  8 og 9 på 12 skillings brevomslag stpl DRAMMEN 24-10-1864 sendt til Holstein via Sandøsund. Annkomst stpl Lensahn 28-10-64 bak. 1500

95
¦  10. Rettvendt fullstp FREDERIKSHALD 30/1-? på pen 24 sk. 250

96
¦  10. Velsentrert 24 sk med omvendt del av FREDER(IKSHALD) 20/10-1865. Signert FCM. 200
239