Skillingsmerker (1)
Øre-utgaver (206)
Utgavene fra 1905-09 (570)
Utgavene fra 1909 (590)
Utgavene fra 1945 (949)
Tjen/porto/returm. (1092)
Div utgaver (1118)
Postkort/brev (1308)
PORTO - POSTFRISK (1430)
Norges-samlinger (1434)
Konglomerat (1526)
Konglomerat/Rotekasser (1526)
Norden (1543)
Europa/Oversjø (1649)
Telekort (1736)
Myntbrev (1737)
Gullmynter (1742)
Mynter (1759)
Sedler (1943)
USA Dollar permer (1960)
Pins (1962)
Diverse Olympiade (1969)
Tegneserier m.m. (1974)
Diverse Myntrekv m.m. (1999)
Samler-Børsen og Frimærkebørsen Auk 249 - 16 des 2021 > Konglomerat/Rotekasser
Utrop
1526
Kasse med bla postens årbok 1988 x2, 1989 x2 og 1990 x2, samt 2 sett Lillehammer 94 offisielle samlinger
1527
Liten Flytteeske, Full med brev og kort hele verden i flere formater. Bruttovekt 13,2 kg.
1528
Konglomerat/Flytteeske med diverse bla noen offentlige samlinger m.m. Bør sees!.
1529
Konglomerat eske med frimerker fra Norge + mer , anbefaler gjennomsyn #
505
1530
Stor konglomerat med frimerker fra mange land - også Norge inkl en del PP mapper . Må sees! #
735
1531
Konglomerat med frimerker, fdc osv. også noe Norge. Bør vurderes. #
1532
Konglomerat/Roteeske innholder bla 1 posekartotek Norge og 2 Lechtturm album med lommer og kassett fra 1986-2008. En samling er stemplet og 1 er postfrisk, men veldig lite merker i begge. Også en samling Åland og Færøyene + noe annet.
1284
1533
Rotekasse – Samleropprydding. Poser med diverse utlandske frimerker – hele verden – stemplet. Diverse tomme album inkludert et Wenca-album med albumblad for konvolutter (mangler deler av begge skruer) 2 plansjer eldre svenske merker. Bruttovekt 11,2 kg.
1534
Konglomerat med diverse album, masse vare osv. Gjennomsyn er annbefalt.
752
1535
Rotelot – Samleroppryddig. Flytteeske med mye forskjellig – hele verden, inkludert 2 skoesker med pent stemplet konvolutter Åland(Filateliproduksjon) pluss en god del privat FDC Åland, samt noe Island og FN. Mye annet brevmateriale inkludert litt Norsk, også noe privatprodusert FDC
1536
Konglomerat/Rotekasse med bla 11 album + noe mer. Bør vel vurderes….
505
1537
Konglomerat/Rotekasse med bla et par små Norges samlinger og noe annet.
1538
Konglomerat i plasteske med en masse frimerker, løse og i album. Bla mye England men også noe annet. Bør sees!
1539
¶¶¶¦
Konglomerat/Rodekasse med en del album m.m. Bla et album med svenske hefter, postfriske og stemplede. Også en del Norge + andre land. Bør vurderes. #
1540
Kasse med Norske objekter inkludert et lite posearkiv, diverse kort og brev + noe FDC og konvolutter med spesialstempel. Bruttovekt ca 4 kg.
1541
Skoeske med masse FDC Norge og en del konvolutter med spesialstempler
1542
Skoeske med bla posekartotek, men også litt utland.