Skillingsmerker (45)
Øre-utgaver (195)
Utgavene fra 1905-09 (430)
Utgavene fra 1909 (458)
Utgavene fra 1945 (557)
Tjen/porto/returm. (643)
Div utgaver (671)
Postkort/brev (827)
PORTO - POSTFRISK (889)
Norges-samlinger (892)
Konglomerat (970)
Norden (990)
Norden (990)
Europa/Oversjø (1094)
Telekort (1173)
Myntbrev (1176)
Gullmynter (1188)
Mynter (1204)
Sedler (1420)
LITT AV HVERT (1463)
SAMLER-BØRSEN og FRIMÆRKEBØRSEN auk 246 - 10 JUNI > Norden
Utrop
991
DANMARK Afa 35, 34C, 35C og 36C. Afa 1225,-
992
DANMARK Afa 178-80 Kreftmerker prima postfriske - Afa 550,-
995
DANMARK Postfærge 2, 5, 6, 16, 25 og 44 prima postfrisk. Afa 1400,-
DANMARK lot med 16 skilling brev. Blandet kvalitet!
1002
DANMARK postfriske reklame merker. Afa 23, 28, 32 og 44. Afa 1290,-
302
1005
Lot 60 FDC sendt Oslo 1947-59. Stor spredning.
1009
FINLAND Afa 11 - 32 p stpl lett WIBORG 31.7.1875. Flott merke. Afa 4000++
1012
FINLAND Afa 35-45 + 48 - serie 1891/08 pent rundstemplede merker. Afa 2265,-
1013
FINLAND Afa 46 - 3,5 rbl lettstemplet med attest Kaiser.. Afa 2800,-
1595
1014
FINLAND Afa 47 - 7 rbl lettstemplet med attest Kaiser.. Afa 2000,-
1017
FINLAND AUNUS Afa 1-8 komplett stemplet med fiolett SAAMAJARVI stempel. Attest Juhani Olamo. Meget sjelden serie. Afa 21.000,-
7500
8000
1018
¶¶ ¶¦
FINLAND flott samling i Luchtturm 2 album med lommer. Starter fra 1860 med endel slangetg frimerker osv osv. Samlingen er ikke komplett men veldig fyldig og går frem til 1990. Dette er en samling som bør sees. Veldig god kvalitet.
10000
1019
FINLAND plansje med bla 3 stk 5 kop og 6 stk 10 kop. (Noen av disse er ikke ekte, men flere er ekte.) Samt 14 flotte slangetaggede merker. + noe annet. MÅ VURDERES!
4200
1021
FÆRØYENE FDC fra starten 1975 til 1995 i flott Davo FDC perm med logo.
1023
GRØNLAND PP Facit 5 - 2 øre pent letthengslet. Facit 2500,-
255
1024
GRØNLAND Afa PP 6 I - 5 øre ustemplet, velsentrert Afa 4000,- Attest Carl Aage Møller
1026
GRØNLAND PP Facit 8 II - 15 øre pima postfrisk. Facit 8500,-
1027
GRØNLAND PP Facit 4 og 6. - 1 øre og 5 øre. Afa 1450,-
1028
¶¶¦
GRØNLAND etc. Plansje med diverse merker.
276
1030
µ
ISLAND Afa 1 - 2 skilling VARIANT utagget meget bredrandet. Afa 4800,-
1038
ISLAND Afa 60 - 1 Krona prima postfrisk.
1040
ISLAND Afa 73 og 74 - 1kr og 2kr Fredrik VIII postfriske merker. Afa 1200.-
1051
ISLAND Afa 138 - 5 kronur Allting - prima postfrisk. Afa 750,-
1054
ISLAND Afa 150-55 Gullfoss - Prima postfrisk serie. Afa 3305,-
1058
ISLAND Afa 190-92 Miniark Christian X + Miniark Leifr Ericsson Afa 199-201 - Afa 670,-
1059
ISLAND Facit 204-09 Prima postfrisk serie Luftpost. Facit 1000,-
1060
ISLAND Afa 206-09 - Verden utstillingen NY Prima postfrisk serie - Afa 825,-
1062
ISLAND Afa 219-222 Verdensutstillingen med overtrykk 1940 - prima postfrisk serie. Afa 1770,-
760
1063
ISLAND FDC 294-296 HAFSTEIN
1064
µ
ISLAND Afa tj 1B - 4 skilling utagget. Afa 1100,-
1068
ISLAND Afa tj 3-8 inkl 5a (x=3400) uten lim. Prima ustemplet serie.
1069
ISLAND Afa tj 10 B - Omv overtrykk prima postfrisk.
190
1072
ISLAND tj. Afa 60-61 Chr X 1930 prima postfriske merker Afa 725,-
1075
ISLAND Lot med dyre merker, men alle har Tollurstempler. Afa ca. 1500,-
370
1078
ISLAND 16 sider innstikksbok med postfriske merker fra 2000 til 2011. Uten miniark. Høy pålydende.
1079
ISLAND 16 sider innstikksbok med postfriske merker fra 2012 til 2014. Uten miniark. Høy pålydende.
1081
SVERIGE Afa 10 - 24 øre LUX stpl FALKØPING 19-6-67
1082
SVERIGE Afa 20 Ba - 6 øre ringtype. Hvit flekk i sirkelen. Afa 1200,- Velsentrert.
1083
SVERIGE Facit 261 BC+CB postfriske par.
1084
SVERIGE Facit 332A, BB og C - 5 kroner slottet. Alle taggninger inkl.
1090
THULE - pent stemplet serie. Afa 320,-
1092
Åland 3 bøker med postfriske blokker og FDC. MÅ SES
1093
Sverige / Åland (tot. 6 stk. årssett med mye merker) MÅ SES