Skillingsmerker (27)
Øre-utgaver (166)
Utgavene fra 1905-09 (363)
Utgavene fra 1909 (385)
Utgavene fra 1945 (455)
Tjen/porto/returm. (519)
Div utgaver (557)
Postkort/brev (644)
Norges-samlinger (729)
Konglomerat (782)
Norden (793)
    Norden (793)
Europa/Oversjø (859)
Telekort (891)
Myntbrev (892)
Gullmynter (896)
Mynter (911)
Sedler (1040)
Diverse ikke filateli (1060)
SENT INNKOMMENDE MYNTLOTTER (1066)

SAMLER-BØRSEN Auk 247 - 12 August 2021 > Norden

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
796
¶¶  DANMARK avisporto Afa 10 - signert bak - postfrisk. Afa 5500,- 750

797
¶¶  Danmark - 3 permer fulle med helark fra 30 tallet og frem til 70 tallet - MANGE ark men ingen vansklige. 750

798
¶¶¶¦  DANMARK (fra 1854), inkl. 17 stk AFA 4 og 10 stk AFA 7, 5 sider på Safe ark, noe dublisert. 700

  DANMARK postens orginale årsett fra 1974 til 1995 i orginal mapper - + noe ekstra danmark. 400

801
¶¶¶  DANMARK fra 1904 og SYD SLESVIG fra 1949 - JULEMERKER postfriske og ubrukte. 200

803
¶¶  DANMARK orginale årsett fra 1972 til 1985 minus 1975 - totalt 13 stk. I årsmappe album 100

808
¦   FINLAND Afa 25 - 5 Mk 1885 pent fullstemplet 11-4-90. Attest Kaiser. Afa 3000,- 750

809
¦   FINLAND Afa 26 - 10 Mk 1885 pent rundstemplet. Attest Kaiser. Afa 4500,- 1250

811
  FINLAND Afa 66 - 10 mk PRIMA ustemplet med attest Kaiser. Afa 1100,- 350

813
¶¶  Færøyene komplett samling 1975-2006 i flott SAFE album. Høy katalogverdi. 300
345

824
¶¶  ISLAND Facit 81/Afa 53 - 10 aur postfrisk. Facit 4400,- 300

838
¶¶  ISLAND Facit 16 - 40 aur postfrisk. Facit 2700,- 200

843
¶¶  ISLAND Facit tj 4 - 4 aur grå i postfrisk 4-blokk. Facit 3800,- 200

845
  ISLAND Afa tj 41a-43 - Frimærker overtrykt Pjonusta - ustemplet serie. Afa 2050,- 400

852
¦  SVERIGE Tj 2+3 st merker Tj 3 rettv. stpl VERNAMO 1885. Facit 1400,- 200

853
¦  SVERIGE stor samling Oscar 5 og 10 øre. 1 album 5 øre med varianter og trykktilfeldigheter. 2 album med 10 øre Oscar med varianter og trykktilfeldigheter. Samt stort antall 10 øre Oscar på ark og løse. 1000

857
*  Sverige FDC i 4 fulle permer fra 60/70 tallet til slutten av 80 tallet. Ikke opptelt men må være +/- 350 stk. 100

858
¶¶  Eske med årsett m.m fra Åland, Grønland, Danmark og Førøyene. Totalt 79 stk 250