Skillingsmerker (27)
Øre-utgaver (166)
Utgavene fra 1905-09 (363)
Utgavene fra 1909 (385)
Utgavene fra 1945 (455)
Tjen/porto/returm. (519)
Div utgaver (557)
Postkort/brev (644)
Norges-samlinger (729)
Konglomerat (782)
Norden (793)
Europa/Oversjø (859)
Telekort (891)
Myntbrev (892)
Gullmynter (896)
Mynter (911)
Norske Sølvmynter (911)
Speciedaler/Mark (930)
Skillingsmynter (934)
Årgangsmynt 1øre til 2kr (956)
Div mynt/sett (982)
Mynt Samlinger/lots (996)
Mynter utland (1013)
Medaljer/sett m.m. (1034)
Sedler (1040)
Diverse ikke filateli (1060)
SENT INNKOMMENDE MYNTLOTTER (1066)
SAMLER-BØRSEN Auk 247 - 12 August 2021 > Norske Sølvmynter
Utrop
911
2 kroner 1914 Mor Norge , 25 kroner 1970 (2 stk) , 50 kroner 1970 og 100 kroner 1982 v.kv
912
Norske minnemynter i spesialfolder og tre eske , samlingen består av 17 stk. sølvmynter og 16 stk. 5 kroner jubeleum , pen kvalitet BØR HENTES
1850
913
Rull med 25 kroner 1970 (20 stk.) ser uåpnet ut
914
175 kroner 1989 (2 stk) speilglans , riper i kasett
668
915
Sykkel VM 1993 (bane) 100 kroner i spesial folder , patinert med flekker proof
728
916
Sykkel VM 1993 (landevei) 100 kroner i spesial folder , patinert proof
728
917
50 kroner Frigjøringen 1995 i orginal eske m/sertifikat proof
918
50 kroner 1995 FN proof i kapsel
919
Frigjøringen 50 kroner 1995 i orginal eske m/sertifikat proof
920
50 kroner 1995 Frigjøringen proof i kapsel
921
100 kroner 1999 Tusenårsmynten i orginal eske m/sertifikat proof
922
Tusenårsmynten 100 kroner 1999 i orginal eske m/sertifikat proof
923
100 kroner 2001 Nobel i orginal eske
924
Nobelmynten 100 kroner 2001 i orginal eske proof , litt patinert
925
926
927
Komplett serie av 100 kroner hundreårsmyntene i orginal esker proof
928
200 kroner 2008 Wergeland i orginal eske m/sertifikat proof
929
200 kroner 2009 Hamsun i orginal eske m/sertifikat proof