Skillingsmerker (27)
Øre-utgaver (166)
Utgavene fra 1905-09 (363)
Utgavene fra 1909 (385)
Utgavene fra 1945 (455)
Tjen/porto/returm. (519)
Div utgaver (557)
Postkort/brev (644)
Norges-samlinger (729)
Konglomerat (782)
Norden (793)
Europa/Oversjø (859)
Telekort (891)
Myntbrev (892)
Gullmynter (896)
Mynter (911)
    Norske Sølvmynter (911)
    Speciedaler/Mark (930)
    Skillingsmynter (934)
    Årgangsmynt 1øre til 2kr (956)
    Div mynt/sett (982)
    Mynt Samlinger/lots (996)
    Mynter utland (1013)
    Medaljer/sett m.m. (1034)
Sedler (1040)
Diverse ikke filateli (1060)
SENT INNKOMMENDE MYNTLOTTER (1066)

SAMLER-BØRSEN Auk 247 - 12 August 2021 > Norske Sølvmynter

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
911
  2 kroner 1914 Mor Norge , 25 kroner 1970 (2 stk) , 50 kroner 1970 og 100 kroner 1982 v.kv 500

912
  Norske minnemynter i spesialfolder og tre eske , samlingen består av 17 stk. sølvmynter og 16 stk. 5 kroner jubeleum , pen kvalitet BØR HENTES 1500
1850

913
  Rull med 25 kroner 1970 (20 stk.) ser uåpnet ut 2000

914
  175 kroner 1989 (2 stk) speilglans , riper i kasett 300
668

915
  Sykkel VM 1993 (bane) 100 kroner i spesial folder , patinert med flekker proof 300
728

916
  Sykkel VM 1993 (landevei) 100 kroner i spesial folder , patinert proof 300
728

917
  50 kroner Frigjøringen 1995 i orginal eske m/sertifikat proof 200

918
  50 kroner 1995 FN proof i kapsel 150

919
  Frigjøringen 50 kroner 1995 i orginal eske m/sertifikat proof 150

920
  50 kroner 1995 Frigjøringen proof i kapsel 150

921
  100 kroner 1999 Tusenårsmynten i orginal eske m/sertifikat proof 250

922
  Tusenårsmynten 100 kroner 1999 i orginal eske m/sertifikat proof 200

923
  100 kroner 2001 Nobel i orginal eske 200

924
  Nobelmynten 100 kroner 2001 i orginal eske proof , litt patinert 150

925

926

927
  Komplett serie av 100 kroner hundreårsmyntene i orginal esker proof 500

928
  200 kroner 2008 Wergeland i orginal eske m/sertifikat proof 250

929
  200 kroner 2009 Hamsun i orginal eske m/sertifikat proof 250