Øre-utgaver (192)
Utgavene fra 1905-09 (572)
Utgavene fra 1909 (598)
Utgavene fra 1945 (696)
Tjen/porto/returm. (723)
Div utgaver (736)
Postkort/brev (815)
    Postkort (815)
    Postkort/lots (840)
    Brev div/lots (886)
PORTO - POSTFRISK (912)
Norges-samlinger (917)
Konglomerat (987)
Norden (1016)
Europa/Oversjø (1062)
Telekort (1121)
Myntbrev (1123)
Gullmynter (1124)
Mynter (1161)
Sedler (1432)
Sparebøsse (1467)
Tegneserier (1468)
Samlerblader/Litteratur (1494)
Lekebiler (1503)
CD/Plater/filmer (1514)

Samler-Børsen Auksjon 256 - 9 Februar 2023 > Brev div/lots

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
886
*   Brevkort stemplet Fjordane G. 10/8-28. 100

888
*   99. Brevkort oppfrankert med 5 øre stemplet Moldøen 20/8-20. 100

891
*   Forespørsel via Røde Kors fra juli 1940 med svar fra fra mottager 11/11-40. Meget uvanlig! 300

897
*   Postanvisning stemplet Tønsberg 25/6-41. Tysk stempel og påskrevet "Portofreie Dienstsache". Ankomsstemplet Hønefoss 26/6-41 og uttaksstemplet 1/7-41. 100

901
*   99. Pent polkort signert Amundsen send til Nesodden stemplet Polhavet 4/7-24. 100

902
¦  Kasse med brutto cirka 10 kg norske brev rundstemplet i C6 normal samlestørrelse. 1200

903
¦  Kasse over 21 kg brev+postkort, norske og utenlandske gml og nyere, muligens 5000 stk 500

904
*  Skoeske med Norske brev i C5 format - fra 1940-90 tallet. Brutto 3,5 kg Bl. Kvalitet. 350

905
  Lot med brev og gode stempler + 3 brevkort , totalt ca 105 brev 1904-2022 , befaring anbefales 300

907
*  Perm med luftpost brev totalt ca 85 brev - mye SAS og div førsteflygninger. 200

908
*   Perm med 33 norske + 5 tyske 1903-1914 brev/kort inkl. feltpost og reklame konv, fra familiearkiv 200
440

910
*  Eske med lange forretningskonvolutter. Grei variasjon.Brutto 5 kg. 100