Skillingsmerker (24)
Øre-utgaver (187)
Utgavene fra 1905-09 (356)
Utgavene fra 1909 (386)
Utgavene fra 1945 (496)
Tjen/porto/returm. (538)
Div utgaver (572)
Postkort/brev (602)
Norges-samlinger (610)
Norden (643)
Danmark (643)
Færøyene (646)
Grønland (656)
Island (666)
Sverige (668)
Åland (674)
Europa/Oversjø (676)
Myntbrev (701)
Gullmynter (702)
Mynter (709)
Sedler (839)
Diverse (876)
SAMLER - BØRSEN Auk 230 - 13 desember 2018 > Færøyene
Utrop
647
FÆRØYENE Afa 2B - 6B provisoriene 2. opplag 50/5 øre har attest Grønlund. Meget flott postfrisk serie. Afa 9400,-
1750
2350
651
FÆRØYENE samling i Lechtturm album med kasett. Starter med postfrisk rerie provisoriene 1940/41 og går nermest komplett frem til 2015 med noen få mangler på siste året. Hyggelig utrop! + en perm med noe ekstra.
1620
652
¶¶¦*
FÆRØYENE - innstikksbok med 4 blokker fra Afa 15 til Afa 153. De fleste med nr. i marg. Prima postfriskt, + perm med Afa 192 stemplet på SAMTLIGE 39 postkontorer på Færøyene + Perm med en del dubletter Førøyene fra starten til nyere. Bør sees!