Øre-utgaver (210)
Utgavene fra 1905-09 (521)
Utgavene fra 1909 (556)
Utgavene fra 1945 (793)
Tjen/porto/returm. (898)
Div utgaver (920)
Postkort/brev (1149)
PORTO - POSTFRISK (1240)
Norges-samlinger (1244)
Konglomerat (1311)
Norden (1329)
    Danmark (1329)
    D.V.I. (1339)
    Finland (1354)
    Færøyene (1364)
    Grønland (1368)
    Island (1372)
    Slesvig (1408)
    Sverige (1409)
    Åland/Norden (1422)
Europa/Oversjø (1426)
Myntbrev (1500)
Gullmynter (1501)
Mynter (1516)
Sedler (1669)
Pins (1694)
Sølvtøy (1696)
Diverse ikke filateli (1697)

SAMLER-BØRSEN og Frimærkebørsen auk 248 - okt 2021 > Island

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
1378
  ISLAND Afa 35-47 Kong Chr IX - prima ustemplet serie. Afa 2125,- # 300

1379
  ISLAND Afa 48-62 Kongene Chr IX og Fredrik VIII - prima ustemplet serie. Afa 4408,- # 600

1383
¶¶   ISLAND Afa 114 - 7 aur Landskabserie prima postfrisk. Afa 850,- # 200

1388
  ISLAND Afa 121 - EIN KRONA/40a provisorie prima ustemplet. Afa 1100,- # 250

1391
  ISLAND Afa 125-140 Altingets 1000 års jubileum, komplett serie med lette hg spor. Afa 2700,- # 500

1392
  ISLAND Afa 141 - 10 kr/5 kr prima ubrukr. Sentr v. Afa 3300,- # 600

1397
¶¶   ISLAND Komplette serier med Hekla og Fossefall. (Facit = 1200,-) 150

1398
¶¶   ISLAND Komplett serie Luftpost. 100

1399
¶¶   ISLAND 357A-359A. 500 miniark i original forpakning. (AFA = 5000,-) 500

1401
¦   ISLAND Afa tj 5B - 10 aur - prima postfrisk. Afa 1400,- # 400

1403
¶¶  ISLAND lagersystem i 2 innstikksbøker.fra ca 1875 til 2000 tallet. Mest stemplet men en del postfriskt også. Flere posetive innslag - bør vurderes. # 1500

1406
¶¶   ISLAND fra 1956/57 til 1974 i flott Safe dual album m/lommer. Alt ser postfriskt og komplett ut. Noe overkomplett. # 600

1407
¶¶   ISLAND fra 1975 til 1990 i flott Safe dual album m/lommer. Alt ser postfriskt og komplett ut. Noe overkomplett. # 350