Øre-utgaver (210)
Utgavene fra 1905-09 (521)
Utgavene fra 1909 (556)
Utgavene fra 1945 (793)
Tjen/porto/returm. (898)
Div utgaver (920)
Postkort/brev (1149)
PORTO - POSTFRISK (1240)
Norges-samlinger (1244)
Konglomerat (1311)
Norden (1329)
Danmark (1329)
D.V.I. (1339)
Finland (1354)
Færøyene (1364)
Grønland (1368)
Island (1372)
Slesvig (1408)
Sverige (1409)
Åland/Norden (1422)
Europa/Oversjø (1426)
Myntbrev (1500)
Gullmynter (1501)
Mynter (1516)
Sedler (1669)
Pins (1694)
Sølvtøy (1696)
Diverse ikke filateli (1697)
SAMLER-BØRSEN og Frimærkebørsen auk 248 - okt 2021 > Island
Utrop
1378
ISLAND Afa 35-47 Kong Chr IX - prima ustemplet serie. Afa 2125,- #
1379
ISLAND Afa 48-62 Kongene Chr IX og Fredrik VIII - prima ustemplet serie. Afa 4408,- #
1383
ISLAND Afa 114 - 7 aur Landskabserie prima postfrisk. Afa 850,- #
1388
ISLAND Afa 121 - EIN KRONA/40a provisorie prima ustemplet. Afa 1100,- #
1391
ISLAND Afa 125-140 Altingets 1000 års jubileum, komplett serie med lette hg spor. Afa 2700,- #
1392
ISLAND Afa 141 - 10 kr/5 kr prima ubrukr. Sentr v. Afa 3300,- #
1397
ISLAND Komplette serier med Hekla og Fossefall. (Facit = 1200,-)
1398
ISLAND Komplett serie Luftpost.
1399
ISLAND 357A-359A. 500 miniark i original forpakning. (AFA = 5000,-)
1401
ISLAND Afa tj 5B - 10 aur - prima postfrisk. Afa 1400,- #
1403
ISLAND lagersystem i 2 innstikksbøker.fra ca 1875 til 2000 tallet. Mest stemplet men en del postfriskt også. Flere posetive innslag - bør vurderes. #
1406
ISLAND fra 1956/57 til 1974 i flott Safe dual album m/lommer. Alt ser postfriskt og komplett ut. Noe overkomplett. #
1407
ISLAND fra 1975 til 1990 i flott Safe dual album m/lommer. Alt ser postfriskt og komplett ut. Noe overkomplett. #