Øre-utgaver (192)
Utgavene fra 1905-09 (572)
Utgavene fra 1909 (598)
Utgavene fra 1945 (696)
Tjen/porto/returm. (723)
Div utgaver (736)
Postkort/brev (815)
PORTO - POSTFRISK (912)
Norges-samlinger (917)
Konglomerat (987)
Norden (1016)
    Danmark (1016)
    Finland (1026)
    Færøyene (1027)
    Grønland (1034)
    Island (1051)
    Sverige (1053)
Europa/Oversjø (1062)
Telekort (1121)
Myntbrev (1123)
Gullmynter (1124)
Mynter (1161)
Sedler (1432)
Sparebøsse (1467)
Tegneserier (1468)
Samlerblader/Litteratur (1494)
Lekebiler (1503)
CD/Plater/filmer (1514)

Samler-Børsen Auksjon 256 - 9 Februar 2023 > Grønland

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
1034
  Grønland Afa PP 1 - 1 øre prima ustemplet, skygge etter hengsel. Afa 4.500,- # 1200

1035
¦  Grønland Afa PP 2 - 5 øre prima ustemplet, skygge etter hengsel, samt brett over merket.. Dog sjeldent merke med god sentrering. Afa 5.000,- # 300

1037
¶¶   Grønland Afa PP 5 - 2 øre prima postfrisk. Afa 8.000,- # 1800
1620

1039
¶¶   Grønland Afa PP 6I - 5 øre prima postfrisk på kartong papir. Afa 13.000,- # 3500
6600

1040
¶¶   Grønland Afa PP 8I - 15 øre prima postfrisk på kartog papir. Afa 7.000,- # 1700
1530

1041
¶¶   Grønland Afa PP 10 - 70 øre prima postfrisk. Afa 5.000,- # 1500

1042
¶¶   Grønland Afa PP 12 - 3 kroner prima postfrisk. Afa 1.800,- # 400

1044
¶¶  Grønland Afa 8-16 Amerika utgave postfrisk.Afa 2400,- 500

1046
¶¶ ¶   Grønland Afa 17x - 25x - Danmark Befriet - POSTFRISK serie med omv overtrykk. Attest Wowern Afa 61.000 DK++ Meget sjelden serie. 30 øre og 2 kr er med et lite hg spor. # 15000
13500

1048
¶¶   Grønland Afa 283 med OMVENDT OVERTRYKK 4,25 PRIMA postfrisk. Uttalese fra han som delte arket. Meget sjelden. # 3000

1049
¦   Grønland samling i blå Stender fortrykksalbum med lommer og kassett. Starter med 11 postfriske pakkeportomerker. Videre Amerikautgave osv. Samlingen ser temmelig komplett ut frem til 2010. Katalogverdien må være høy!! # 2500

1050
¶¶ ¶   Grønland samling i rød Stender fortrykksalbum med lommer og kassett. Starter med 12 pakkeportomerker (ubrukte) Videre Amerikautgave osv. Samlingen ser temmelig komplett ut frem til 2010 - noe nyere mangler. Katalogverdien må være høy!! # 1500