Øre-utgaver (192)
Utgavene fra 1905-09 (572)
Utgavene fra 1909 (598)
Utgavene fra 1945 (696)
Tjen/porto/returm. (723)
Div utgaver (736)
Postkort/brev (815)
PORTO - POSTFRISK (912)
Norges-samlinger (917)
Konglomerat (987)
Norden (1016)
Danmark (1016)
Finland (1026)
Færøyene (1027)
Grønland (1034)
Island (1051)
Sverige (1053)
Europa/Oversjø (1062)
Telekort (1121)
Myntbrev (1123)
Gullmynter (1124)
Mynter (1161)
Sedler (1432)
Sparebøsse (1467)
Tegneserier (1468)
Samlerblader/Litteratur (1494)
Lekebiler (1503)
CD/Plater/filmer (1514)
Samler-Børsen Auksjon 256 - 9 Februar 2023 > Grønland
Utrop
1034
Grønland Afa PP 1 - 1 øre prima ustemplet, skygge etter hengsel. Afa 4.500,- #
1035
Grønland Afa PP 2 - 5 øre prima ustemplet, skygge etter hengsel, samt brett over merket.. Dog sjeldent merke med god sentrering. Afa 5.000,- #
1037
Grønland Afa PP 5 - 2 øre prima postfrisk. Afa 8.000,- #
1620
1039
Grønland Afa PP 6I - 5 øre prima postfrisk på kartong papir. Afa 13.000,- #
3500
6600
1040
Grønland Afa PP 8I - 15 øre prima postfrisk på kartog papir. Afa 7.000,- #
1700
1530
1041
Grønland Afa PP 10 - 70 øre prima postfrisk. Afa 5.000,- #
1042
Grønland Afa PP 12 - 3 kroner prima postfrisk. Afa 1.800,- #
1044
Grønland Afa 8-16 Amerika utgave postfrisk.Afa 2400,-
1046
¶¶ ¶
Grønland Afa 17x - 25x - Danmark Befriet - POSTFRISK serie med omv overtrykk. Attest Wowern Afa 61.000 DK++ Meget sjelden serie. 30 øre og 2 kr er med et lite hg spor. #
15000
13500
1048
Grønland Afa 283 med OMVENDT OVERTRYKK 4,25 PRIMA postfrisk. Uttalese fra han som delte arket. Meget sjelden. #
1049
Grønland samling i blå Stender fortrykksalbum med lommer og kassett. Starter med 11 postfriske pakkeportomerker. Videre Amerikautgave osv. Samlingen ser temmelig komplett ut frem til 2010. Katalogverdien må være høy!! #
1050
¶¶ ¶
Grønland samling i rød Stender fortrykksalbum med lommer og kassett. Starter med 12 pakkeportomerker (ubrukte) Videre Amerikautgave osv. Samlingen ser temmelig komplett ut frem til 2010 - noe nyere mangler. Katalogverdien må være høy!! #