Skillingsmerker (7)
Øre-utgaver (251)
Utgavene fra 1905-09 (651)
    Kroneprovisorier (651)
    Provisorie (665)
    Haakon 1907 (668)
    Provisorie (676)
    Haakon 1909 (681)
Utgavene fra 1909 (690)
Utgavene fra 1945 (950)
Tjen/porto/returm. (1042)
Div utgaver (1099)
Postkort/brev (1258)
PORTO - POSTFRISK (1352)
Norges-samlinger (1358)
Konglomerat (1511)
Norden (1554)
Europa/Oversjø (1615)
Telekort (1732)
Myntbrev (1733)
Gullmynter (1743)
Mynter (1760)
Sedler (2020)
Kataloger div (2071)
Diverse Olympiade m. m. (2073)
Tegneserier/Samlebiler m.m. (2076)

Samler-Børsen Auksjon 258 - 21 og 22 juni 2023 > Haakon 1909

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
681
¶¶   93. 1kr Haakon 1909 postfrisk. Noe krakellering, ellers friskt merke. (5.300) 1200
2400

682
  93,94. 1kr og 1,50kr Haakon 1909 letthengslet. 1kr med litt krakellering. Pene merker. (3.100) 600

684
¶¶   94 - Prima fargefriskt postfrisk merke! (Hk 2.800,-) 1000

685
¶¶   94. 1,50kr Haakon 1909 prima postfrisk. (2.800) 1000
1541

686
  94. Letthengslet Kr.1.50 Haakon 1909. # 600

687
¦   94. 1,50kr Haakon 1909 stemplet i VARDØ 1910. Uvanlig stedsstempel på dette merket. 500

688
  95 - Flott fargefriskt ubrukt merke. God tagging/sentrering. Nær Prakt for utgaven! (Hk 1.000,-) 500