Skillingsmerker (7)
Øre-utgaver (251)
Utgavene fra 1905-09 (651)
Kroneprovisorier (651)
Provisorie (665)
Haakon 1907 (668)
Provisorie (676)
Haakon 1909 (681)
Utgavene fra 1909 (690)
Utgavene fra 1945 (950)
Tjen/porto/returm. (1042)
Div utgaver (1099)
Postkort/brev (1258)
PORTO - POSTFRISK (1352)
Norges-samlinger (1358)
Konglomerat (1511)
Norden (1554)
Europa/Oversjø (1615)
Telekort (1732)
Myntbrev (1733)
Gullmynter (1743)
Mynter (1760)
Sedler (2020)
Kataloger div (2071)
Diverse Olympiade m. m. (2073)
Tegneserier/Samlebiler m.m. (2076)
Samler-Børsen Auksjon 258 - 21 og 22 juni 2023 > Haakon 1909
Utrop
681
93. 1kr Haakon 1909 postfrisk. Noe krakellering, ellers friskt merke. (5.300)
2400
682
93,94. 1kr og 1,50kr Haakon 1909 letthengslet. 1kr med litt krakellering. Pene merker. (3.100)
684
94 - Prima fargefriskt postfrisk merke! (Hk 2.800,-)
685
94. 1,50kr Haakon 1909 prima postfrisk. (2.800)
1541
686
94. Letthengslet Kr.1.50 Haakon 1909. #
687
94. 1,50kr Haakon 1909 stemplet i VARDØ 1910. Uvanlig stedsstempel på dette merket.
688
95 - Flott fargefriskt ubrukt merke. God tagging/sentrering. Nær Prakt for utgaven! (Hk 1.000,-)