Vis Bild
Skillingsmerker (7)
Øre-utgaver (251)
Utgavene fra 1905-09 (651)
Utgavene fra 1909 (690)
Utgavene fra 1945 (950)
Tjen/porto/returm. (1042)
Div utgaver (1099)
Postkort/brev (1258)
PORTO - POSTFRISK (1352)
Norges-samlinger (1358)
Konglomerat (1511)
Norden (1554)
Europa/Oversjø (1615)
Telekort (1732)
Myntbrev (1733)
Gullmynter (1743)
GULLMYNTER (1743)
Medaljer GULL (1756)
Mynter (1760)
Sedler (2020)
Kataloger div (2071)
Diverse Olympiade m. m. (2073)
Tegneserier/Samlebiler m.m. (2076)
Samler-Børsen Auksjon 258 - 21 og 22 juni 2023 > Medaljer GULL
Utrop
1756
Norge i krig 3 GULLmedaljer i pen eske. proof
4360
1757
Oslo 1000 år 3 GULLmedaljer i pen eske m/sertifikat proof
3960
1758
Medaljer Evig Takknemlig 5 sølvmedaljer og en GULL 3,11 gram / 99,99% (862) i orginal folder m/sertifikater proof #
1900
1759
Medalje Havets Helter GULL (862) 7,78 gram / 9 carat / 2.917 gram rent , i orginal eske #