Skillingsmerker (1)
Øre-utgaver (206)
Utgavene fra 1905-09 (570)
Utgavene fra 1909 (590)
Utgavene fra 1945 (949)
Tjen/porto/returm. (1092)
Div utgaver (1118)
Postkort/brev (1308)
PORTO - POSTFRISK (1430)
Norges-samlinger (1434)
Konglomerat (1526)
Norden (1543)
Europa/Oversjø (1649)
Telekort (1736)
Myntbrev (1737)
Gullmynter (1742)
Mynter (1759)
    Norske Sølvmynter (1759)
    Mark/Skillingsmynter (1772)
    Årgangsmynt 1øre til 2kr (1789)
    Div mynt/sett (1838)
    Mynt Samlinger/lots (1864)
    Mynter utland (1882)
    Medaljer/sett m.m. (1911)
Sedler (1943)
USA Dollar permer (1960)
Pins (1962)
Diverse Olympiade (1969)
Tegneserier m.m. (1974)
Diverse Myntrekv m.m. (1999)

Samler-Børsen og Frimærkebørsen Auk 249 - 16 des 2021 > Div mynt/sett

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
1838
  5 kroner jubeleum 1986-1997 , brilliant kvalitet i orginal eske , plastkasettene har noen små kvalitets anmerkninger 100

1842
  Proofsett 2001 exclusive med GULL medalje (7,77 gram / au 584) i orginal eske 900
1750

1843
  Samler perm , komplett med ark fra det Norske Myntverk med myntsett 1973 , 1974 , 1977 , 1979 og 1980 . Slitasje merker MÅ SES # 500

1844
  Myntsett 1970 med pene mynter , små riper og sprekk i plastkasett # 400
460

1845
  Myntsett 1972 med pene mynter , små riper og sprekk i plastkasett # 200
255

1846
  Myntsett 1973 , prima # 300

1847
  Myntsett 1974 100

1848
  Myntsett 1975 , prima # 200

1849
  Myntsett 1975 100

1850
  Myntsett lot med 37 stk sett fra 1976 - 2008 , flere fra samme årstall MÅ SES 500

1852
  Myntsett 1976 100

1854
  Myntsett 1978 100

1860
  Samler eske fra det Norske Myntverk med myntsett fra 1991 - 2000 , pene # 300

1861

1862
  Myntsett fra 1994 - 1998 (5 sett) noen med små slitasjemerker # 200

1863
  Samler eske fra det Norske Myntverk med myntsett fra 2001 - 2010 , pene 500