Skillingsmerker (1)
Øre-utgaver (206)
Utgavene fra 1905-09 (570)
Utgavene fra 1909 (590)
Utgavene fra 1945 (949)
Tjen/porto/returm. (1092)
Div utgaver (1118)
Postkort/brev (1308)
PORTO - POSTFRISK (1430)
Norges-samlinger (1434)
Konglomerat (1526)
Norden (1543)
Europa/Oversjø (1649)
Telekort (1736)
Myntbrev (1737)
Gullmynter (1742)
Mynter (1759)
Norske Sølvmynter (1759)
Mark/Skillingsmynter (1772)
Årgangsmynt 1øre til 2kr (1789)
Div mynt/sett (1838)
Mynt Samlinger/lots (1864)
Mynter utland (1882)
Medaljer/sett m.m. (1911)
Sedler (1943)
USA Dollar permer (1960)
Pins (1962)
Diverse Olympiade (1969)
Tegneserier m.m. (1974)
Diverse Myntrekv m.m. (1999)
Samler-Børsen og Frimærkebørsen Auk 249 - 16 des 2021 > Div mynt/sett
Utrop
1838
5 kroner jubeleum 1986-1997 , brilliant kvalitet i orginal eske , plastkasettene har noen små kvalitets anmerkninger
1842
Proofsett 2001 exclusive med GULL medalje (7,77 gram / au 584) i orginal eske
1750
1843
Samler perm , komplett med ark fra det Norske Myntverk med myntsett 1973 , 1974 , 1977 , 1979 og 1980 . Slitasje merker MÅ SES #
1844
Myntsett 1970 med pene mynter , små riper og sprekk i plastkasett #
460
1845
Myntsett 1972 med pene mynter , små riper og sprekk i plastkasett #
255
1846
Myntsett 1973 , prima #
1847
Myntsett 1974
1848
Myntsett 1975 , prima #
1849
Myntsett 1975
1850
Myntsett lot med 37 stk sett fra 1976 - 2008 , flere fra samme årstall MÅ SES
1852
Myntsett 1976
1854
Myntsett 1978
1860
Samler eske fra det Norske Myntverk med myntsett fra 1991 - 2000 , pene #
1861
1862
Myntsett fra 1994 - 1998 (5 sett) noen med små slitasjemerker #
1863
Samler eske fra det Norske Myntverk med myntsett fra 2001 - 2010 , pene