Skillingsmerker (1)
Øre-utgaver (206)
Utgavene fra 1905-09 (570)
Utgavene fra 1909 (590)
Utgavene fra 1945 (949)
Tjen/porto/returm. (1092)
Div utgaver (1118)
    Essayes/Varianter (1118)
    FDC (1122)
    Frimerke hefter (1180)
    Ark/arkrester (1201)
    Feltpost (1235)
    Div brev (1271)
    Kilovare/massevare (1278)
    Diverse filateli (1288)
    Rekvisita/Kataloger (1300)
Postkort/brev (1308)
PORTO - POSTFRISK (1430)
Norges-samlinger (1434)
Konglomerat (1526)
Norden (1543)
Europa/Oversjø (1649)
Telekort (1736)
Myntbrev (1737)
Gullmynter (1742)
Mynter (1759)
Sedler (1943)
USA Dollar permer (1960)
Pins (1962)
Diverse Olympiade (1969)
Tegneserier m.m. (1974)
Diverse Myntrekv m.m. (1999)

Samler-Børsen og Frimærkebørsen Auk 249 - 16 des 2021 > FDC

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
1122
*   2, 3, 5 og 10 øres polmerker på brev stemplet Verdal 1/4-25. HK 8000,-. 2000

1123
*   Kompett serie Turistmerker. HK 1300,-. 600

1128
*   15-8-41 - 50 øre V med vannmerke stemplet første dag. Attest FCM. Konvolutten er signert på baksiden. 5000
6500

1129
*   18-8-41 Hvit V på FDC. HK 3200,-. 1000
1980

1131
*   2-9-41 Universitet på FDC sendt til Bygdø. Ankomststemplet på baksiden. 200

1135
*   301. Pent brev stemplet første dag Trondheim 1/2-42. Uåpnet brev med innhold. 200

1136
*   301. Trestripe på FDC. 100
110

1137
*   Londonserien stemplet 1/1-43. sensurstempel på forsiden. 700
748

1138
*   30-7-44 Gran FDC stemplet Moss. Vertikal arkivbrett. 50

1139
*   1-12-44 Komplett serie Landshjelp II. Vertikal arkivbrett. 100

1140
*   15-2-45 Hertugkrone på FDC sendt til Oslo Postkontor. 400

1141
*   5-7-45 Londonserien stemplet Oslo 10/7-45. FDC for Sør-Norge. 300

1142
*   12-7-45 Prima serie Wergeland på FDC stemplet Postkontoret Stockholm. 100

1143
*   7-6-46 Komplett serie kronemerker stemplet Fetsund. 800

1146
*   13-7-49 - 30 øre løve på FDC. Fra Henrik Detloff. Meget sjeldent FDC! HK 17.000,-. 7000
9250

1147
*   1-12-49 - 45 øre på 40 øre Løve på FDC til Sverige. HK 4200,-. 2000
2300

1148
*   15-5-50 Komplett serie sendt til Island. 100

1152
*   10-2-51 - 30 og 35-55 øre Haakon. En vertikal arkivbrett. Sjeldent. 500

1153
*   24-10-51 Pent FDC med 25 øre grå Haakon. Sjeldent! 2500
4100

1154
*   1-10-51 Vinter OL på FDC sendt til Australia. 100

1155
*   1-10-51 Vinter OL. Komplett serie stemplet Holmenkollbakken. 100

1157
*   18-11-52 - 20 øre overtrykk på FDC. Sjeldent. 700
2561

1162
*   16-2-56 - 25 øre grønn Haakon. Sjeldent FDC. 1000

1166
*   30 og 55 øre på FDC stemplet Nordstand. Stemplet er noe grøtet. 500

1167
*   50 og 90 øre Olav på FDC. 500

1168
*   25-1-60 - 80 øre Olav på pent FDC. 700
630

1169
*   7-4-60 Prima FDC. 100

1171
*   12-12-63 FDC Munch 25 øre. Tekstvignett ikke funnet i Brennes katalog. Er også påsatt OL merkat norsk deltagelse 1964 Innsbruck-Tokio 100

1175
*   Liten lot med FDC fra 40- og 50 tallet. Noe duplisert. Gjennomsyn anbefales. 400

1176
*   Lott 20 FDC forskjellig utgivere inkl. 2 7pkt og 1 6 pkt 200

1177
*   27-8-60 Prima FDC. 100

1178
*  FDC i 9 album fra 60 tallet og frem til ca 2010 inkl en del med 4 blokker. Høy selvkost. 400