Skillingsmerker (1)
Øre-utgaver (206)
Utgavene fra 1905-09 (570)
Utgavene fra 1909 (590)
Utgavene fra 1945 (949)
Tjen/porto/returm. (1092)
Div utgaver (1118)
Essayes/Varianter (1118)
FDC (1122)
Frimerke hefter (1180)
Ark/arkrester (1201)
Feltpost (1235)
Div brev (1271)
Kilovare/massevare (1278)
Diverse filateli (1288)
Rekvisita/Kataloger (1300)
Postkort/brev (1308)
PORTO - POSTFRISK (1430)
Norges-samlinger (1434)
Konglomerat (1526)
Norden (1543)
Europa/Oversjø (1649)
Telekort (1736)
Myntbrev (1737)
Gullmynter (1742)
Mynter (1759)
Sedler (1943)
USA Dollar permer (1960)
Pins (1962)
Diverse Olympiade (1969)
Tegneserier m.m. (1974)
Diverse Myntrekv m.m. (1999)
Samler-Børsen og Frimærkebørsen Auk 249 - 16 des 2021 > Diverse filateli
Utrop
1288
¶¶ ¶
Albumark med norsk bypost.Gjennomsy anbefales.
1289
Levanger bypost i komplett serie.
1290
Kragerø bypost komplett serie luxsus stemplet #
1291
Postverkets årssett 1971. HK 1800,-.
1294
Julemerke 1964 utaggede prøvetrykk i forskjellige farger 9 stk + 10 blokk med forskjøvet trykk. Samt en 4-blokk tagget av utgitte merke. Alle hengslet på ark.
1295
Gammelt trykk som viser Kings street i Christianssted på St. Croix (Dansk Vest India). Brukes i motiv/tema samlinger?
1296
Julemerke Våre Sjømannshjem i fremmede havne et helark 100 stykk. Er ukjent med hvilket år.
1297
µ
Den Norske Legion oblat i pen 4-blokk med marg oppe. Uten lim #
120
1298
Frankeringsavtrykk Trygd gir trygghet Horten trygdekasse 5/10-56.
45
1299
Lykkebrevet i tre deler, postfrisk serie A Hk 1600,- #
850