Vis Bild

Norge eldre brev (2)
Skillingsmerker (5)
Øre-utgaver (203)
Utgavene fra 1905-09 (492)
Utgavene fra 1909 (527)
Utgavene fra 1945 (608)
Tjen/porto/returm. (638)
Div utgaver (668)
Postkort/brev (724)
PORTO - POSTFRISK (747)
Norges-samlinger (751)
Konglomerat (822)
Norden (860)
Europa/Oversjø (926)
Telekort (968)
Myntbrev (971)
Gullmynter (972)
Mynter (980)
    Norske Sølvmynter (980)
    Speciedaler (1000)
    Skillingsmynter (1013)
    Årgangsmynt 1 øre - 50 øre. (1033)
    Årgangsmynt 1 og 2 kroner (1093)
    Div mynt/sett (1137)
    Mynt Samlinger/lots (1149)
    Mynter utland (1174)
    Poletter/Medaljer (1191)
Sedler (1210)
Tegneserier m.m. (1238)
Diverse ikke filateli (1280)

SAMLER-BØRSEN Auksjon 254 - 6 oktober 2022 > Div mynt/sett

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
1137
  Proof Coins of Norway Exclusive 2013 med GULLMEDALJE (3,10g / 999 au) proof 1500
1700

1138
  Proof Coins of Norway Exclusive 2014 med GULLMEDALJE (3,10g / 999 au) proof 1500
1900

1139
  Proof Coins of Norway Exclusive 2015 med GULLMEDALJE (3,10g / 999 au) proof 1500
2100

1140
  Myntsett 1973 mykplast , 1995 (2 stk) v.kv. 150

1142
  Myntsett 1975 , 1976 , 1977 , 1978 , 1979 og 1980 , de fleste i prima kvalitet 500

1143
  Myntsett 1975 , prima # 300

1144
  Myntsett 1978 , prima # 100

1145
  Myntsett fra 1981 - 2003 (23 stk / komplett) + 3 sett utland , bra kvalitet. SE BILDE 500

1146
  Diverse myntsett i blistercover , 6 stykker SE BILDE 150

1147
  Myntsett 1999 20 kroner Viking + Canada 5 dollars i stenetui (Canadisk forpakning) # 100

1148
  Myntsett barnets 1999 , myntsett 2005 + myntsett blistercover 2005 , 2006 og 2008 150