Skillingsmerker (7)
Øre-utgaver (251)
Utgavene fra 1905-09 (651)
Utgavene fra 1909 (690)
Utgavene fra 1945 (950)
Tjen/porto/returm. (1042)
Div utgaver (1099)
Postkort/brev (1258)
PORTO - POSTFRISK (1352)
Norges-samlinger (1358)
Konglomerat (1511)
Norden (1554)
Danmark (1554)
D.V.I. (1561)
Finland (1562)
Færøyene (1579)
Grønland (1587)
Island (1591)
Sverige (1603)
Norden (1614)
Europa/Oversjø (1615)
Telekort (1732)
Myntbrev (1733)
Gullmynter (1743)
Mynter (1760)
Sedler (2020)
Kataloger div (2071)
Diverse Olympiade m. m. (2073)
Tegneserier/Samlebiler m.m. (2076)
Samler-Børsen Auksjon 258 - 21 og 22 juni 2023 > Grønland
Utrop
1587
GRØNLANDE Afa 17-25 Danmark Befriet prima postfrisk serie. Afa 7000,-
2191
1588
GRØNLAND Afa 17-25 prima postfrisk serie Amerikautgave. DANMARK BEFRIET. (7000)
1590
¶¶¦
GRØNLAND samling i 2 Leuchtturm album med lommer og kassett. Samlingen er postfrisk fra 1938 til 2020. Inkludert Amerika utgaver med overtrykk og omv farger. Det mangler ikke mange merkene utover. Pakkeporto er komplett stemplet. En flott samling du bør vurdere.
5000
8000