Skillingsmerker (7)
Øre-utgaver (251)
Utgavene fra 1905-09 (651)
Utgavene fra 1909 (690)
Utgavene fra 1945 (950)
Tjen/porto/returm. (1042)
Div utgaver (1099)
Postkort/brev (1258)
PORTO - POSTFRISK (1352)
Norges-samlinger (1358)
Konglomerat (1511)
Norden (1554)
Danmark (1554)
D.V.I. (1561)
Finland (1562)
Færøyene (1579)
Grønland (1587)
Island (1591)
Sverige (1603)
Norden (1614)
Europa/Oversjø (1615)
Telekort (1732)
Myntbrev (1733)
Gullmynter (1743)
Mynter (1760)
Sedler (2020)
Kataloger div (2071)
Diverse Olympiade m. m. (2073)
Tegneserier/Samlebiler m.m. (2076)
Samler-Børsen Auksjon 258 - 21 og 22 juni 2023 > Sverige
Utrop
1603
SVERIGE 55 øre VERNAMO Ustemplet, med marg oppe som desverre har klistrert seg bak på merket. Dog sjeldent. Afa 14.000,- #
1900
1604
SVERIGE 80 øre VERNAMO postfrisk sentr h.o. POSTFRISK. Afa 20.000,- #
7000
1605
SVERIGE Facit 320 BC LUXSUS par postfriskt.
1606
SVERIGE Facit 395 BT+TB vanskelig par LUX stemplet
1607
SVERIGE. F 225 pent stemplet. F=2000,-.
1608
¶¶¶¦
SVERIGE Omfattende samling i Leuchturmalbum i perioden 1858-1972. Overveiende stemplet blant de tidligste med stor grad av kompletthet. Pene ubrukte sereier Landstorm I, II og III. Postkongress */o , 2 kr (*), 5 kr litt svak tg, øvrige bra, UPU * meget pen. Videre etterhvert mest * til ca 1960, noe ** iblant. Godt utbygd med hefter og også endel heftemerker omfattende oppsatt. Bra samling
3800
1609
SVERIGE samling i 3 Leuchtthurm album med lommer og kassett. Mye merker men de dyre mangler. Samlingen går til 2004. Bare albumene koster mye!
2400
1610
SVERIGE eske med flere tusen Oscar merker. Mengder med stempler. Alle verdier uten 1 kr. Bør vurderes.
1611
SVERIGE 4 plansjer med blokker par etc. Alle med fine stempler. Bør vurderes,
1612
SVERIGE postens orginale årsett 1967 - Meget sjeldent.
1613
SVERIGE 2 plansjer med LUXSUS merker - alle forskjellige. Sjeldent utbud!