Skillingsmerker (7)
Øre-utgaver (251)
Utgavene fra 1905-09 (651)
Utgavene fra 1909 (690)
Utgavene fra 1945 (950)
Tjen/porto/returm. (1042)
Div utgaver (1099)
Postkort/brev (1258)
PORTO - POSTFRISK (1352)
Norges-samlinger (1358)
Konglomerat (1511)
Norden (1554)
    Danmark (1554)
    D.V.I. (1561)
    Finland (1562)
    Færøyene (1579)
    Grønland (1587)
    Island (1591)
    Sverige (1603)
    Norden (1614)
Europa/Oversjø (1615)
Telekort (1732)
Myntbrev (1733)
Gullmynter (1743)
Mynter (1760)
Sedler (2020)
Kataloger div (2071)
Diverse Olympiade m. m. (2073)
Tegneserier/Samlebiler m.m. (2076)

Samler-Børsen Auksjon 258 - 21 og 22 juni 2023 > Sverige

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
1603
  SVERIGE 55 øre VERNAMO Ustemplet, med marg oppe som desverre har klistrert seg bak på merket. Dog sjeldent. Afa 14.000,- # 2000
1900

1604
¶¶   SVERIGE 80 øre VERNAMO postfrisk sentr h.o. POSTFRISK. Afa 20.000,- # 3000
7000

1605
¶¶   SVERIGE Facit 320 BC LUXSUS par postfriskt. 300

1606
¦   SVERIGE Facit 395 BT+TB vanskelig par LUX stemplet 200

1607
¦   SVERIGE. F 225 pent stemplet. F=2000,-. 700

1608
¶¶¶¦  SVERIGE Omfattende samling i Leuchturmalbum i perioden 1858-1972. Overveiende stemplet blant de tidligste med stor grad av kompletthet. Pene ubrukte sereier Landstorm I, II og III. Postkongress */o , 2 kr (*), 5 kr litt svak tg, øvrige bra, UPU * meget pen. Videre etterhvert mest * til ca 1960, noe ** iblant. Godt utbygd med hefter og også endel heftemerker omfattende oppsatt. Bra samling 4000
3800

1609
¦  SVERIGE samling i 3 Leuchtthurm album med lommer og kassett. Mye merker men de dyre mangler. Samlingen går til 2004. Bare albumene koster mye! 1500
2400

1610
¦  SVERIGE eske med flere tusen Oscar merker. Mengder med stempler. Alle verdier uten 1 kr. Bør vurderes. 900

1611
¦  SVERIGE 4 plansjer med blokker par etc. Alle med fine stempler. Bør vurderes, 600

1612
¶¶  SVERIGE postens orginale årsett 1967 - Meget sjeldent. 500

1613
¦  SVERIGE 2 plansjer med LUXSUS merker - alle forskjellige. Sjeldent utbud! 500