Skillingsmerker (7)
Øre-utgaver (251)
Utgavene fra 1905-09 (651)
Utgavene fra 1909 (690)
Utgavene fra 1945 (950)
Tjen/porto/returm. (1042)
Div utgaver (1099)
Postkort/brev (1258)
PORTO - POSTFRISK (1352)
Norges-samlinger (1358)
Konglomerat (1511)
Norden (1554)
    Danmark (1554)
    D.V.I. (1561)
    Finland (1562)
    Færøyene (1579)
    Grønland (1587)
    Island (1591)
    Sverige (1603)
    Norden (1614)
Europa/Oversjø (1615)
Telekort (1732)
Myntbrev (1733)
Gullmynter (1743)
Mynter (1760)
Sedler (2020)
Kataloger div (2071)
Diverse Olympiade m. m. (2073)
Tegneserier/Samlebiler m.m. (2076)

Samler-Børsen Auksjon 258 - 21 og 22 juni 2023 > Island

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
1592
¶¶   ISLAND Afa 124 - 50 aur Luftprovisorie LUXSUS postfrisk. Afa 1400,- 350
512

1593
¶¶   ISLAND Afa 139 - 10 kr Alltingets 100 år PRIMA postfrisk. Afa 750,- 200

1594
¶¶   ISLAND Facit 166 - 5 kr Hopflug Itala postfrisk, sentr h.n. Facit = 12.000 1500
1550

1595
¶¶  ISLAND Afa 173 - 10 kr. Hopflug Itala 1933. Attest Strandel. Signert med blyant bak. Afa 22.000,- 5000
4900

1596
  ISLAND Afa 171-73 Komplett serie Hopflug Itala prima ustemplet. Afa 14.500,- # 4000

1597
¶¶   ISLAND Afa 278 - 25 kr Alting prakt postfrisk. Afa 1400,- 300

1599
¦  ISLAND samling i Schaubek album. Starter bla med Afa 2, 4B 6 10 med attest, og 11. Lille prir med attest osv osv. Samlingen går frem til 1990 tallet. Bør vurderes. 4000
3600

1600
¶¶¶¦  ISLAND samling i Davo perm. Stemplet og postfriskt. Mye postfriskt på det nyere. #Samlingen går til 2001 inkl en del miniark. 750

1601
¦   ISLAND plansje med flotte stempler på 40 merker prakt/lux. Lux på Island er ikke vanlig 500

1602
¦   ISLAND plansje med flotte stempler på 37 merker. Lux på Island er ikke vanlig 400