Skillingsmerker (7)
Øre-utgaver (251)
Utgavene fra 1905-09 (651)
Utgavene fra 1909 (690)
Utgavene fra 1945 (950)
Tjen/porto/returm. (1042)
Div utgaver (1099)
Postkort/brev (1258)
PORTO - POSTFRISK (1352)
Norges-samlinger (1358)
Konglomerat (1511)
Norden (1554)
Danmark (1554)
D.V.I. (1561)
Finland (1562)
Færøyene (1579)
Grønland (1587)
Island (1591)
Sverige (1603)
Norden (1614)
Europa/Oversjø (1615)
Telekort (1732)
Myntbrev (1733)
Gullmynter (1743)
Mynter (1760)
Sedler (2020)
Kataloger div (2071)
Diverse Olympiade m. m. (2073)
Tegneserier/Samlebiler m.m. (2076)
Samler-Børsen Auksjon 258 - 21 og 22 juni 2023 > Island
Utrop
1592
ISLAND Afa 124 - 50 aur Luftprovisorie LUXSUS postfrisk. Afa 1400,-
512
1593
ISLAND Afa 139 - 10 kr Alltingets 100 år PRIMA postfrisk. Afa 750,-
1594
ISLAND Facit 166 - 5 kr Hopflug Itala postfrisk, sentr h.n. Facit = 12.000
1550
1595
ISLAND Afa 173 - 10 kr. Hopflug Itala 1933. Attest Strandel. Signert med blyant bak. Afa 22.000,-
5000
4900
1596
ISLAND Afa 171-73 Komplett serie Hopflug Itala prima ustemplet. Afa 14.500,- #
1597
ISLAND Afa 278 - 25 kr Alting prakt postfrisk. Afa 1400,-
1599
ISLAND samling i Schaubek album. Starter bla med Afa 2, 4B 6 10 med attest, og 11. Lille prir med attest osv osv. Samlingen går frem til 1990 tallet. Bør vurderes.
3600
1600
¶¶¶¦
ISLAND samling i Davo perm. Stemplet og postfriskt. Mye postfriskt på det nyere. #Samlingen går til 2001 inkl en del miniark.
1601
ISLAND plansje med flotte stempler på 40 merker prakt/lux. Lux på Island er ikke vanlig
1602
ISLAND plansje med flotte stempler på 37 merker. Lux på Island er ikke vanlig