Varianter/Essayes (936)
FDC (949)
Diverse filateli (978)
Kilovare/massevare (990)
Diverse filateli (1003)
Rekvisita/Kataloger (1030)
PORTO - POSTFRISK (1102)
SAMLER-BØRSEN Auk. 255 - 15 Desember 2022 > Diverse filateli
Utrop
1006
Lott Postens årbøker 21 stykk mellom 89-99, 3 stk av hver for 93+97+98+99. kjøpspris kr 6.372
1007
3. Nymans prøvetrykk i grå farge. Garantistempet CMH. Postfriskt.
661
1008
3. Nymanns prøvetrykk i blå farge. Postfriskt, signert FCM og garantistemplet CMH.
872
1009
3. Nymans prøvetrykk i gul farge. Posisjon 45 i arket. Garantibevis fra CMH 10/3 1942 følger med.
935
1010
µ
Komplett serie nytrykk fra 1914. Opplag 550 serier. NK 1050,-.
1011
µ
Komplett sett nytrykk fra 1914 på arkblad. Opplag 550 eks. NK = 1250,-.
1014
µ
Komplett serie nytrykk fra 1924. Opplag 1000 serier. NK = 800,-.
255
1015
Hamar EM 1948 på Skøyter helark a 50 merker.
1017
Looc's offisielle OL samling i 2 bind, LILLEHAMMER 94' Ny pris ca. 3000. Lite merke i fronten på bind 2.
1019
µ
1. Nytrykk av NK 1 fra 1924.
130
1020
Komplett sett nytrykk 1963 på ark fra håndboken.
1021
Minneblokker lot med minneblokker/lkort osv.
1022
Allehånde lot med rasjoneringskort, melkebok, reklm hefte bil Dauphine og Wartburg, 2 kvitt bok Grimeland skole, gml kart, kvitt
1028
Norsk Missons-selskaps post Madgaskar Nr 1 v.5 svart ustemplet. Lett hengsel.
1029
Norsk Missons-selskaps post Madgaskar Nr 2 e.1 svart ustemplet. Lett hengsel.