Varianter/Essayes (936)
    FDC (949)
    Diverse filateli (978)
    Kilovare/massevare (990)
    Diverse filateli (1003)
    Rekvisita/Kataloger (1030)
PORTO - POSTFRISK (1102)

SAMLER-BØRSEN Auk. 255 - 15 Desember 2022 > Diverse filateli

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
1006
¶¶   Lott Postens årbøker 21 stykk mellom 89-99, 3 stk av hver for 93+97+98+99. kjøpspris kr 6.372 900

1007
¦   3. Nymans prøvetrykk i grå farge. Garantistempet CMH. Postfriskt. 500
661

1008
¶¶   3. Nymanns prøvetrykk i blå farge. Postfriskt, signert FCM og garantistemplet CMH. 500
872

1009
  3. Nymans prøvetrykk i gul farge. Posisjon 45 i arket. Garantibevis fra CMH 10/3 1942 følger med. 500
935

1010
µ   Komplett serie nytrykk fra 1914. Opplag 550 serier. NK 1050,-. 400

1011
µ   Komplett sett nytrykk fra 1914 på arkblad. Opplag 550 eks. NK = 1250,-. 400

1014
µ   Komplett serie nytrykk fra 1924. Opplag 1000 serier. NK = 800,-. 200
255

1015
¶¶  Hamar EM 1948 på Skøyter helark a 50 merker. 200

1017
  Looc's offisielle OL samling i 2 bind, LILLEHAMMER 94' Ny pris ca. 3000. Lite merke i fronten på bind 2. 200

1019
µ   1. Nytrykk av NK 1 fra 1924. 100
130

1020
¦   Komplett sett nytrykk 1963 på ark fra håndboken. 100

1021
  Minneblokker lot med minneblokker/lkort osv. 100

1022
¦   Allehånde lot med rasjoneringskort, melkebok, reklm hefte bil Dauphine og Wartburg, 2 kvitt bok Grimeland skole, gml kart, kvitt 100

1028
  Norsk Missons-selskaps post Madgaskar Nr 1 v.5 svart ustemplet. Lett hengsel. 500

1029
  Norsk Missons-selskaps post Madgaskar Nr 2 e.1 svart ustemplet. Lett hengsel. 500